Velká zimní soutěž 2021/2022

O co se jedná? Jedná se o možnost vyhrát iPhone 12 nebo jeden z 30 VOUCHERU na Cyklosféru. Soutěž se vztahuje pouze na objednávky určené na ROZVOZ. Jaké jsou podmínky? Jednoduché. Musíte mít založený osobní účet na www.cyklosfera.cz, pak už sta...
Velká zimní soutěž 2021/2022

O co se jedná?

Jedná se o možnost vyhrát iPhone 12 nebo jeden z 30 VOUCHERU na Cyklosféru. Soutěž se vztahuje pouze na objednávky určené na ROZVOZ.

Jaké jsou podmínky?

Jednoduché. Musíte mít založený osobní účet na www.cyklosfera.cz, pak už stačí, když veškeré objednávky určené na ROZVOZ budete dělat on-line a přihlášeni pod svým účtem.

Jaké objednávky se na soutěž vztahují?

Na soutěž se vztahují pouze veškeré objednávky určené na ROZVOZ. Objednávky na místě v restauraci se do soutěže nezapočítávají.

Jiné způsoby objednávky se na soutěž nevztahují?

Ne. Jiné objednávky než-li on-line, přihlášené pod svým účtem se na soutěž, ale ani na jiné výhody spojené s osobním účtem nevztahují. Telefonické a on-line objednávky bez osobního účtu budou samozřejmě vyřízeny a v nejlepším čase i kvalitě doručeny na určenou adresu, ale nic víc, ani nic míň. Chceme něco víc pro zákazníky, kteří podpoří náš preferovaný způsob objednávek.

Jak bude soutěž probíhat?

Soutěž je navržena tak, aby do poslední chvíle měli všichni vyrovnané šance. Zákazníkům, kteří pravidelně nakupují on-line, pod svým přihlášením se jejich objednávky ukládají v jejich osobním účtu. My pak jednoduše vyselektujeme prvních 100 zákazníků s největším obratem a ty zařadíme do slosování. Slosování proběhne 21.3.2022, tedy první jarní den, jako rozloučení se ze zimou.

Co je to vlastně Cyklosféra Osobní účet?

Každý náš zákazník je pro nás velice důležitý. Chceme a neustále hledáme cesty, jak naše služby zlepšovat směrem k vám zákazníkům a zjednodušovat směrem k nám provozovatelům. Osobní účet zjednodušuje a vše perfektně hlídá. Díky svému profilu na Cyklosféře máte přehled o historii svých objednávek, načítá se vám věrnostní program, máte možnost vložit peníze dopředu a my vám je zhodnotíme 10%, ale hlavně se máte možnost zúčastnit Velké zimní soutěže 2021/2022.

Web s chutí vytvořil Pixelhouse