Cyklosféra - Důležité sdělení

  • máme dobrou, lepší a obyčejnou zprávu

  • dobrá zpráva je, že od 17.5. začínáme s rekonstrukcí stávající a přístavbou nové venkovní kuchyně. Proto kuchyň v pondělí 17.5. pozastavujeme. A to do doby, než tyto změny proběhnou. Změny povedou k zvýšení komfortu a kvality služeb směrem k vám, zákazníkům, což je pro nás prvořadé. Můžete se těšit na aktualizované menu, ale i vizuální kontakt s kuchařem, který jídla bude připravovat nově přímo před vámi. O veškerém průběhu realizace vás budeme průběžně informovat na internetových stránkách a sociálních sítích.

  • lepší zpráva je, že od 17.5. společně se znovu otevřením venkovních zahrádek spouštíme dlouho očekávaný projekt na Cyklosféře, pod krycím jménem „PIZZA ŠPICA“. Je to odkaz, který navazuje po letité odmlce na legendární pizzu z restaurace Miluška a hotelu Čech, kde rodina Šebestíků provozovala roky pizzerii s pizzou pečenou v kamenné peci, vytápěnou dřevem. Náš dlouholetý plán byl tuto tradiční rodinnou přípravu vrátit zpět do Břeclavi, nově na místo, které je středobodem našeho města. Chceme tak zajistit všem novým i pravidelným návštěvníkům břeclavského podzámčí nové chuťové, ale i vizuální zážitky, které sebou příprava pizzy na Cyklosféře přináší. Svépomoci jsme pro vás postavili originální pec vytápěnou dřevem s unikátní velkoformátovou mozaikou místního umělce (Michal Gergel), která dodává peci naprostou výjmečnost.

  • obyčejná zpráva je, že od 17.5. na celou letní sezónu pozastavujeme rozvoz jídla nově i pizzy. Rozvoz znovu obnovíme na přelomu září/říjen. Nadále bude možný osobní odběr nebo přímá konzumace na Cyklosféře

Web s chutí vytvořil Pixelhouse