Speciální kola Vám vyrobíme přímo dle Vašich požadavků. Některé z našich výrobků můžete potkávat na Břeclavských silnicích - nákladní kolo, kolo "Rikša bar" "Manta bike" apod.
Máte představu jak by vypadalo, nebo co by mělo splňovat vaše kolo vyrobené přímo na míru? Přijdťe si o Vašem nápadu třeba jen pokecat, máme nadšence rádi!

Realizované projekty:

Rikša bar

Jedná se o prototyp tříkolky s nákladním prostorem vpředu. Kolo je vybaveno bubnovými brzdy, 8 rychlostní převodovkou, patkamy s nastavitelnou výškou, zadním stojanem, nosičem, aretací rovné jízdy, ruční pevnou brzdou.

 

 

Manta

Je jednostopím nákladním kolem. Je to univerzální dobře ovladatelný cargo bike, který je připraven proplouvat se svým majitelem jeho každodenním životem. Oceníte jeho vysokou nosnost a rozmanitost využití přes osobní až po nákladní přepravu. Manta je vybavena přední a zadní kotoučovou hydraulickou brzdou a 8 rychlostní převodovkou Alfiine.

 

 

 

SPINN ART 

Jedinečný šlapací stroj na obrázky! Je velice oblíbený především u dětí, ale i dospěláci jsou fascinováni tímto kreativním strojem!   

 

 

 

Rozcestníkem mezi prodejnou/servisem kol a již fungujícím barem je Vstupní hala na Cyklosféře! Také zde narazíte na výstavní prodejní kusy!

 

 

 

Spolupracujeme s největším custom bike obchodem v Evropě:

www.classic-cycle.de